Hakkımızda

Şirketimiz, 1998 yılından beri ticaret dünyasında önemli bir yere sahip orta ve küçük ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak bu ihtiyaçlara özel çözümler üretmektedir

Ürünlerimizin ARGE ve üretim süreçleri titizlikle planlanmaktadır. İhtiyaç duyulan yazılım geliştirme teknolojileri sürekli güncellenmekte, bu sayede müşterilerimiz dünya standartlarında yazılım araçları ve görsel açıdan zengin formlarla çalışmaktadır.

Yazılım lisanslama teknolojisi ile Türkiye’de bir ilke imza atan Gelişim Yazılım , yazılım lisanslamada ki zaman kaybını en aza indirecek yöntemlerle çalışmaktadır. Müşterilerimizin, bilgisayar değişiklikleri veya yeni bilgisayar kurulumları çok seri bir şekilde gerçekleşmektedir.

Gelişim Yazılım ailesi olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiğimiz yazılım çözümleri ile öncelikli amacımız müşterilerimizin kurumsal yapılarını güçlendirerek, operasyonel işleri dijital dünyaya taşıyarak kaynak ve maliyet tasarrufu sağlamaktır. Bu misyonu gerçekleştirirken müşterilerimizin ihtiyaçlarını çözmeyi ve başarılarına katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz. Gelişim Yazılım, kurumların ihtiyaçlarını doğru şekilde analiz eder. Müşterilerinin ihtiyaç duyduğu sistem ve uygulamaları optimum düzeyde geliştirir.