Hakkımızda

gelişim yazılım şirketi

Gelişim Yazılım

Gelişim Yazılım, İstanbul’da kurulmuş, iş yönetimi yazılımlarına odaklanmış bağımsız bir yazılım şirketidirYazılım Şirketimiz, 1998 yılından beri ticaret dünyasında önemli bir yere sahip orta ve küçük ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak bu ihtiyaçlara özel çözümler üretmekte ve yazılım danışmanlığı yapmaktadır. Yazılım Şirketimiz, ürünlerini 3E parolasıyla; Esnek, Estetik ve Ekonomik çözümler olarak geliştirmektedir.Gelişim Yazılım, fayda değer ilişkisi içerisinde, ticari ahlakı benimseyip kazandırarak kazanmayı hedefleyen, eskilerden gelen "müşteri velinimettir" ilkesini benimseyen bir yazılım şirketidir. 

Ürünlerimizin ARGE ve üretim süreçleri titizlikle planlanmaktadır. İhtiyaç duyulan yazılım geliştirme teknolojileri sürekli güncellenmekte, bu sayede müşterilerimiz dünya standartlarında yazılım araçları ve görsel açıdan zengin formlarla çalışmaktadır.


Yazılım lisanslama teknolojisi ile Türkiye'de bir ilke imza atan  Gelişim Yazılım , yazılım lisanslamada ki zaman kaybını en aza indirecek yöntemlerle çalışmaktadır. Müşterilerimizin, bilgisayar değişiklikleri veya yeni bilgisayar kurulumları çok seri bir şekilde gerçekleşmektedir.

Yazılımlarımızın tamamı otomatik güncelleme teknolojisi ile donatılmıştır. Bu sayede yazılımlarımızın yeni bir sürümü çıktığında, müşterilerimiz tek tuşla yazılımı indirebilmektedir. Müşteriler kontrol etmese bile, yazılımlarımızın tamamı dönemsel kontroller yaparak müşterilerimize yeni sürüme geçmeyi önermektedir.

Kullandığımız veritabanı altyapısı sürekli güncellenmekte ve müşterilerimizin artan ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilecek düzeydedir. Artan verilerden dolayı yavaşlayan sistemler için, gerekli bakımlar yapılmaktadır. Küçük ve Orta ölçekli ürünlerde kullandığımız veritabanı teknolojisi, müşterilerimize ek maliyet gerektirmeden çalışabilmektedir.

Güçlü yazılım geliştirme araçlarımız sayesinde, az yer kaplayan ve az kaynak tüketen ürünler ortaya çıkmaktadır. Ayrıca bu yazılımların sorunsuz şekilde çalışması için her türlü testler titizlikle yapılmaktadır. Yazılımlarımız, sunucusu olmayan müşterilerimizde herhangi bir masaüstü bilgisayar ile çok rahat, hızlı ve güvenli bir şekilde çalışmaktadır.


 


Gelişim Yazılım Microsoft BizSpark Üyesidir.