Hakkımızda

İşinize Saygınlık Kazandıran Yazılım Çözümleri

1998 yılından bu yana hizmette olan Gelişim Yazılım, müşterilerine özel teknoloji çözümleri sunan İstanbul merkezli bir yazılım geliştirme şirketidir.

Gelişim Yazılım ekibi olarak bizler, kendimizi siz müşterilerimizin gerçek anlamda bir arka plan teknoloji ortağınız olarak görüyoruz. Sizler müşterilerinizin talep, ihtiyaç ve sorunlarına çözümler üretiyorsunuz, biz de sizlerin bu çözümleri üretmenizi hızlandırıyor ve kolaylaştırıyoruz.

İşletmenizin masaüstü, mobil ve web tabanlı uygulamalarının geliştirilmesini sağlıyoruz. İşinizi ileriye taşımayı sağlayan uygulamalarla rekabette öne geçmenizi yardımcı oluyoruz.

Dünya standartlarında yazılım araçları ve görsel açıdan zengin formlar sunarak işletmenizin değer katacak çözümleri hayata geçiriyoruz.

Neden Gelişim Yazılım: Farkımız, Çalışma Prensibimiz ve Misyonumuz

En iyi hizmet için en doğru analiz ve yüksek bir anlayış kavramlarının gerekliliğinin bilincinde olarak müşteri ihtiyaçlarını detaylı şekilde analiz ediyor, önce sizi anlıyoruz. Sonra da gerekli sistemleri ve uygulamaları geliştirmek üzere Ar-Ge ve üretim süreçlerini titizlikle planlıyoruz.

Gelişim Yazılım, üst düzey çözümler ve sonuçlar elde edebilmeyi sağlamak için yazılım geliştirme teknolojileri devamlı günceller.

Kazandırmayı hedeflediğimiz temel konular

  • Kurumsal yapınızı ve imajınızı güçlendirmek
  • Operasyonel süreçlerinizin yürütülmesi ve takibini kolaylaştırmak
  • İş akışlarınızı hızlandırmak
  • Kaynak kullanımınızı ve maliyetlerinizi en aza indirerek size tasarruf sağlamak
  • Nihayetinde işinize ve işletmenize saygınlık ve değer katacak pratik çözümler edindirmektir.

Türkiye’de küçük ve orta ölçekli işletmelerin verimliliklerini artırmak üzere yazılım geliştirme hizmetleri üretmeyi ve bu hizmetleri dünya standartlarında sunmayı, yaratıcılık gücümüzü sonuna kadar kullanmayı kendimize misyon edindik.

Yönetim anlayışımız basit, esnek ve müşterilerimize nihai sonuçlar vermeye odaklanmıştır.

Siz de dünya standartlarında yazılım çözümlerinin ayrıcalığını deneyimlemek ve vizyonumuzu yakından görmek isterseniz, dilediğiniz zaman tanışmak için ofisimize uğrayabilir veya iletişim sayfamızdan bize bir mesajla ulaşabilirsiniz.